SNI

Lokalizacja

Gdański Business Center
Inflancka 4C, 00-189 Warszawa

Branża

IT Outsourcing partner

Powierzchnia

720 m2

Zrealizowane usługi
  • Doradztwo transakcyjne
  • Analiza Stay vs Go
  • Renegocjacje umowy najmu
  • Badania środowiska pracy
    (workplace)
  • Projekt wnętrz (design)

Klient

Firma SNI została założona w 2005 r. i jest renomowanym dostawcą usług outsourcingu IT dla prestiżowych firm na całym świecie. Profesjonalny zespół specjalistów, zorientowany na branżę IT oraz wysoka jakość obsługi wyróżnia SNI na tle konkurencji oraz zapewnia skuteczność ich procesów.

Cel

Firmie SNI zależało na znalezieniu biura, które będzie sprzyjało rozwojowi ich zespołu. Ważna była dla nich lokalizacja, dobra komunikacja, parking, jak również udogodnienia, które można znaleźć jedynie w biurowcach najlepszej klasy. Istotnym aspektem było zapewnienie miejsca dogodnego dla pracowników, z wygodnymi meblami, przytulnym, domowym klimatem i dobrym oświetleniem. Dodatkowo, powierzchnia miała być elastyczna, z dużą ilością salek konferencyjnych i focus roomów, co miało sprzyjać, zarówno pracy, jak i spotkaniom całego zespołu.

Proces

Nadrzędnym celem SNI było znalezienie miejsca, w którym firma mogła się rozwijać i bez przeszkód zatrudniać nowych pracowników. Głównym miejscem, które klienci brali pod uwagę podczas procesu był Gdański Business Center. Kompleks ten oferował najwięcej udogodnień i znajdował się w najlepszej lokalizacji.

W początkowej fazie poszukiwań SNI rozpatrywała inną powierzchnię w biurowcu, jednak w trakcie procesu wynajmujący zaproponował biuro na 5 piętrze i okazało się, że mimo niespodziewanego zwrotu akcji, to biuro bardziej spodobało się klientom.

Klienci byli bardzo zaangażowani w proces, dopracowywali projekt wspólnie z architektami. Design odgrywał dużą rolę, ponieważ celem było zapewnienie wygody i elastyczności dla rozwijającego się zespołu, jednocześnie zachowując domową atmosferę.

W procesie projektowania i urządzania biura dużą pracę wykonała architekt Magdalena Kozak, która utrzymywała stały kontakt z SNI i pomagała im w doborze mebli i innych elementów wyposażenia.

Proces z SNI jest naszą drugą współpracą, firmie doradzaliśmy również podczas procesu najmu biura w poprzedniej lokalizacji.

Zespół

Paulina Protasow - Doradca Klienta, odpowiedzialna za przygotowanie harmonogramu, organizację pracy zespołu oraz wszelkie kwestie związane z warunkami komercyjnymi

Jakub Berenson - Architekt, Project Manager, odpowiedzialny za wszelkie kwestie techniczne

Magdalena Kozak - Architekt, odpowiedzialna za pracę nad planem biura oraz design

Scroll to Top