Grand Parade

Lokalizacja

Kraków, ul. Kotlarska 11

Branża

Technologie i usługi informatyczne

Powierzchnia

4.824 m2

Zrealizowane usługi
  • Doradztwo transakcyjne
  • Analiza Stay vs Go
  • Renegocjacje umowy najmu
  • Badania środowiska pracy
    (workplace)
  • Projekt wnętrz (design)
  • Nadzór inwestycyjny
    (project management)

Klient

Grand Parade jest częścią William Hill - globalnego lidera w branży bukmacherskiej. W Polsce tworzy hub technologiczny tworzący systemy IT dla oddziałów firmy na całym świecie. W krakowskim biurze pracuje ponad 400 osób.

Cel

Biuro miało oddawać wartości Grand Parade - miejscem gdzie ambitni ludzie będą mogli spełniać się w przyjaznym i komfortowym otoczeniu. Naturalnym kierunkiem była analiza najnowocześniejszych i najlepiej zlokalizowanych biurowców w Krakowie, dających elastyczne możliwości aranżacji wnętrz.

Proces

Po kilkumiesięcznym rozpoznaniu kilku lokalizacji Grande Parade podjęło decyzję o przedłużeniu umowy najmu w obecnej lokalizacji - Kotlarska 11 oraz rearanżacji biura pod kątem nowych standardów pracy hybrydowej. Planowanie pomogły przeprowadzone warsztaty, na których managerowie przedstawili wizje pracy swoich zespołów, a architekci przenieśli je na projekty aranżacji biura.

Jednym z najważniejszych kwestii było stworzenie przestrzeni w której każdy pracownik w biurze będzie czuł się komfortowo i był w stanie znaleźć nieformalne strefy do pracy lub miejsce na odpoczynek.

Zespół

Filip Kościkiewicz - Partner

Jakub Sarzyński - Partner

Jakub Berenson - Architekt odpowiadający za kwestie techniczne

Magda Kozak - Design

Scroll to Top