EDAG

Lokalizacja

Warszawa, Kraków, Poznań

Branża

Projektowanie

Powierzchnia

4000 m2

Zrealizowane usługi:
  • Doradztwo transakcyjne
  • Negocjacje
  • Badania środowiska pracy (workplace)

Klient

EDAG jest ekspertem w zakresie rozwoju pojazdów, planowania i budowy zakładów produkcyjnych oraz optymalizacji procesów. Wyróżnia ich zintegrowane podejście do mobilności i pasja do rozwoju innowacyjnych produktów. Dzięki temu są uznanymi, niezależnymi ekspertami w branży motoryzacyjnej i wszechstronnym partnerem biznesowym.

Cel

Głównym celem strategii firmy było poprawienie standardów lokalnych biur oraz zapewnienie długoterminowego najmu powierzchni biurowych. Istotnym aspektem było również zapewnienie miejsca dogodnego dla pracowników, z wygodnymi meblami, przytulnym, domowym klimatem i dobrym oświetleniem.

Proces

Brookfield Partners został wybrany do przeprowadzenia kompleksowego procesu relokacji trzech polskich siedzib - w Warszawie, Poznaniu oraz w Krakowie. Strategia firmy zakładała polepszenie standardu lokalnych biur oraz zapewnienie długoterminowego najmu powierzchni biurowych.

Brookfield Partners zapewnił między innymi kompleksową obsługę w zakresie szukania odpowiedniej przestrzeni biurowej, analizy rynku nieruchomości, negocjacji warunków umowy najmu oraz doradztwa w zakresie projektowania i wyposażenia nowych biur.

W wyniku procesu relokacji, firma EDAG miała okazję polepszyć standard lokalnych biur, dostosowując je do najnowocześniejszych standardów i wymagań. Dzięki temu pracownicy zyskali dostęp do nowoczesnych i funkcjonalnych biur, które pozytywnie wpłynęły na ich wydajność oraz komfort pracy.

Ponadto, dzięki długoterminowemu najmowi powierzchni biurowych, firma ma zapewnioną stabilność i pewność w zakresie kosztów wynajmu. Oznacza to, że firma może skupić się na swojej głównej działalności i dalszym rozwoju, zamiast martwić się o codzienne problemy związane z lokalami biurowymi.

Dzięki wsparciu Brookfield Partners, firma była w stanie przeprowadzić proces relokacji sprawnie i efektywnie, co przyczyniło się do poprawy warunków pracy i rozwoju biznesu.

Zespół

Filip Kościkiewicz - Partner

Jakub Berenson - Architekt, Project Manager, odpowiedzialny za wszelkie kwestie techniczne

Magdalena Kozak - Architekt, odpowiedzialna za pracę nad planem biura oraz design

Scroll to Top