Anna Zawrotniak

Anna ma kilkuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży. W 2020 r. dołączyła do naszego zespołu. Jest odpowiedzialna za poszerzanie bazy naszych Klientów oraz nawiązywaniu z nimi relacji poprzez organizowanie spotkań biznesowych. Od 2023 r., oprócz dotychczasowych zadań, pracuje również jako Młodszy Doradca i pomaga klientom przejść przez cały proces najmu nowego biura bądź renegocjacji przy przedłużaniu umowy. W pracy ceni sobie zaufanie oraz samą pracę z ludźmi.

Jej motto to: ,,Don’t celebrate closing a sale, celebrating opening a relationship”. Dzięki swojej umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów, praca jest dla niej przyjemnością i wykonuje ją skrupulatnie. Jest osobą szybko działającą, jednocześnie skuteczną w swoich działaniach.

Anna od ponad dwudziestu lat tańczy tańce ludowe. Obecnie reprezentuje dwa warszawskie zespoły - Polkadot oraz Woda na Młyn, gdzie co kwartał można ją zobaczyć na deskach sceny. Dodatkowo śpiewa w chórze ,,Gospel Gang” oraz udziela korepetycji z języka hiszpańskiego. Uwielbia kulturę, język i muzykę hiszpańską, ponieważ podczas studiów mieszkała w Hiszpanii.

 

Scroll to Top