Wybuduj

01. Audyty i wycena

Cel

Oszczędzenie środków i zapewnienie najbardziej efektywnego
wykorzystania budżetu na aranżację. 

Działanie

Oszczędzanie środków i zapewnienie najbardziej efektywnego wykorzystania budżetu na aranżację to ważne zadanie, które wymaga planowania i strategii. Nasi architekci pomogą zminimalizować koszty, jednocześnie uzyskując piękną aranżację wnętrza.

Ponadto będą oni czuwać nad dokładnym zaplanowaniem projektu i sporządzeniem listy zakupów. W ten sposób za potrzebne materiały i akcesoria zapłacisz w możliwie najniższych cenach.

Brookfield Partners, doradcy, nieruchomości biurowe, usługi

02. Nadzór inwestorski
(project management)

Cel

Optymalizacja kosztów, kontrola terminowości i jakości prowadzonych prac,
zgodnie z projektem oraz postanowieniami umowy najmu.

Działanie

Przez wszystkie etapy przygotowań i realizacji prac wykończeniowych będziesz otrzymywał od Wynajmujących bardzo dużo dokumentów technicznych i wycen, które dla osoby nie zajmującej się na co dzień kwestiami budowlanymi są często niezrozumiałe lub nawet niemożliwe do zweryfikowania. Nasz Project Manager sprawdzi dla Ciebie czy proponowane rozwiązania techniczne spełniają przyjęte standardy, a ich wykonanie zostało prawidłowo wycenione. Ponadto będzie on czuwał nad jakością oraz terminowością wykonywanych prac aranżacyjnych optymalizując koszty i generując oszczędności przez proponowanie zamiennych rozwiązań i materiałów. Pomoc Project Managera kończy się dopiero w momencie odbiorów lokalu i jest gwarancją tego, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z umową.

zbuduj 1

03. Design & Build

Cel

Generalne wykonawstwo prac aranżacyjnych. Gwarancja najwyższego standardu wykończenia oraz najbardziej konkurencyjna wycena.

Działanie

Dzięki generalnemu wykonawstwu prac aranżacyjnych możesz przyspieszyć i ułatwić proces budowy biura. Twoja firma nie będzie musiała szukać osobnych wykonawców na poszczególne prace, takie jak malowanie, układanie podłóg czy montaż instalacji elektrycznych.

Zdecydowanie się na generalne wykonawstwo prac aranżacyjnych oznacza, że jedna firma będzie odpowiedzialna za całą budowę biura. Dzięki temu prace zostaną wykonane w sposób profesjonalny, zgodnie z planem i Twoimi wymaganiami.

Dodatkowo, wykonawcy mogą zaoferować nam najbardziej konkurencyjną wycenę. Dzięki temu zyskujemy gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz oszczędności finansowe.

Brookfield Partners, doradcy, nieruchomości biurowe, usługi
Scroll to Top