Zarządzaj

01. Przeprowadzka

Cel

Sprawna i efektywna przeprowadzka elementów ruchomych do nowego biura.

Działanie

Wyspecjalizowana ekipa przeprowadzkowa utworzy harmonogram i zrealizuje przeniesienie Twojej firmy do nowego biura zapewniając ciągłość funkcjonowania całej organizacji. Specjaliści zadbają o to aby każdy, nawet najmniejszy element wyposażenia znalazł się na odpowiednim miejscu.

Zarządzaj 1

02. Opieka doradcza

Cel

Zapewnienie wsparcia Doradcy podczas trwania całej umowy najmu.

Działanie

Nasze usługi nie kończą się na Twojej przeprowadzce do nowego biura. Dedykowany zespół Doradców pozostaje do Twojej dyspozycji w całym okresie najmu. Jesteśmy gotowi do wsparcia odpowiadając na wszystkie bieżące potrzeby twojej organizacji związane z biurem, takie jak ekspansja lub optymalizacja powierzchni najmu. Nasi Doradcy na bieżąco będą informowali Cię o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości a w razie potrzeby pomogą w komunikacji i negocjacjach z Wynajmującym.

Zarządzaj 2

03. Audyt Opłaty Eksploatacyjnej

Cel

Weryfikacja wysokości Opłaty Eksploatacyjnej oraz prawidłowości jej rozliczania.

Działanie

Budynkowa Opłata Eksploatacyjna zwana zwyczajowo Service Charge stanowi istotną część twoich płatności za biuro. Audyt przeprowadzony przez naszych niezależnych, licencjonowanych zarządców nieruchomości pozwoli potwierdzić prawidłowość otrzymanych rozliczeń lub je zakwestionować i ustalić jasne zasady rozliczania na przyszłość. Audytorzy poświęcą do dwóch tygodni na skrupulatnym badaniu setek faktur oraz wszystkich rozliczeń w siedzibie zarządcy nieruchomości. Umożliwi to zweryfikowanie poniesionej kwoty kosztów opłat wspólnych, co w konsekwencji prowadzić może do zwrotu nieprawidłowo naliczonych kwot.

Zarządzaj 3
Scroll to Top