Wynegocjuj

01. Negocjacje

Cel

Wynegocjowanie najlepszych możliwych warunków najmu
przy jednoczesnym zaspokojeniu wszystkich wymagań.

Działanie

Na tym etapie zespół Twoich Doradców pomoże Ci wynegocjować najlepsze warunki najmu, m.in. stawkę czynszu, zachęty finansowe, budżet na aranżację powierzchni, zapisy dotyczące opłat eksploatacyjnych oraz niezbędne postanowienia w umowie najmu. Twój Doradca dopilnuje, aby wszystkie potencjalne ryzyka po Twojej stronie zostały rynkowo zabezpieczone.

wynegocjuj 1

02. Obsługa prawna

Cel

Wynegocjowanie postanowień umowy najmu
maksymalnie zabezpieczających interesy Najemcy.

Działanie

Prawnik wyspecjalizowany w negocjacjach umów najmu z zakresu powierzchni biurowych przeprowadzi proces negocjacji dbając o zabezpieczenie Twojego interesu. Dzięki skorzystaniu z tej usługi możesz mieć pewność, że umowa, którą podpisujesz jest zgodna
z przepisami prawa, ale i również ze standardami obowiązującymi na rynku. Prawnik wyjaśni jakie konsekwencje wiążą się z podpisaniem umowy oraz zgodą na poszczególne jej postanowienia.

wynegocjuj 2

03. Doradztwo techniczne

Cel

Podstawowa weryfikacja warunków technicznych, projektów aranżacji
oraz kosztów wykończenia powierzchni.

Działanie

Nasi Doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Każdy przeprowadził dziesiątki, a nawet setki procesów zmiany biura. Doradca zweryfikuje dla Ciebie czy dokumentacja dotycząca warunków technicznych, projektów aranżacji oraz kosztów wykończenia powierzchni nie odbiega w sposób znaczący od standardów przyjętych na rynku biurowym.

wynegocjuj 3
Scroll to Top