Revolut

Lokalizacja

Kraków, Podium Park

Branża

IT

Powierzchnia

5.320 m2

Zrealizowane usługi:
  • Doradztwo transakcyjne
  • Negocjacje
  • Badania środowiska pracy
    (workplace)
  • Projekt wnętrz (design)
  • Nadzór inwestycyjny
    (project management)

Klient

Revolut to międzynarodowy Fintech, który chce rozwijać globalną gospodarkę, umożliwiając klientom swobodny dostęp do różnorodnych produktów finansowych. W tym celu stworzyli pozbawioną granic platformę do zarządzania pieniędzmi.

Cel

Strategia firmy Revolut zakładała inwestycję w krakowskie centrum usług i rozbudowę lokalnego zespołu specjalistów do spraw obsługi klienta, analityków compliance i programistów. Dynamiczny rozwój stworzył zapotrzebowanie na znalezienie w krótkim czasie przestrzeni, która będzie odpowiadała oczekiwaniom nowych i obecnych pracowników.

Proces

Brookfield Partners został wybrany do przeprowadzenia kompleksowego procesu konsolidacji dwóch biur polskiego oddziału międzynarodowego Fintech-u, Revolut. Ich strategia zakłada inwestycję w krakowskie centrum usług oraz rozbudowę lokalnego zespołu specjalistów do obsługi klienta, analityków compliance i programistów.

Ze względu na dynamiczny rozwój, pojawiło się zapotrzebowanie na znalezienie odpowiedniej przestrzeni w krótkim czasie, która spełniałaby oczekiwania zarówno nowych, jak i obecnych pracowników. W tym celu Brookfield Partners działał kompleksowo, zapewniając pełne wsparcie w procesie konsolidacji, aby ułatwić i przyspieszyć proces rozbudowy krakowskiego centrum usług.

Dzięki doświadczeniu i ekspertyzie Brookfield Partners, firma mogła skoncentrować się na swojej głównej działalności, a jednocześnie mieć pewność, że proces konsolidacji będzie przeprowadzony sprawnie i efektywnie. Brookfield Partners zapewnił między innymi kompleksową obsługę w zakresie szukania odpowiedniej przestrzeni biurowej, analizy rynku nieruchomości, negocjacji warunków umowy najmu oraz doradztwa w zakresie projektowania i wyposażenia nowego biura.

Dzięki wsparciu Brookfield Partners, Revolut był w stanie stworzyć optymalne warunki pracy dla swoich pracowników, co przyczyniło się do zwiększenia wydajności i satysfakcji z pracy. Ponadto, inwestycja w rozwój krakowskiego centrum usług umożliwiła firmie osiągnięcie kolejnych sukcesów i rozwoju na rynku Fintech.

Zespół

Filip Kościkiewicz - Partner

Jakub Berenson - Architekt, Project Manager, odpowiedzialny za wszelkie kwestie techniczne

Magdalena Kozak - Architekt, odpowiedzialna za pracę nad planem biura oraz design

Scroll to Top