Four Suits Technology (Caesars Entertainment)

Lokalizacja

Brain Park, Kraków

Branża

Usługi informatyczne

Powierzchnia

1.000 m2

Zrealizowane usługi:
  • Doradztwo transakcyjne
  • Analiza Stay vs Go
  • Renegocjacje umowy najmu
  • Badania środowiska pracy (workplace)
  • Projekt wnętrz (design)
  • Nadzór inwestycyjny
    (project management)

Klient

Firma Four Suits Technology zajmuje się rozwojem i udoskonalaniem produktów związanych z zakładami sportowymi i iGamingiem. Krakowski zespół składa się z najlepszych umysłów w branży technologicznej, a firma dąży do zapewnienia najlepszych doświadczeń swoim klientom poprzez ciągłe doskonalenie swoich produktów.

Cel

Firmie Four Suits Technology zależało na znalezieniu biura, które będzie sprzyjało rozwojowi ich zespołu. Ważna była dla nich lokalizacja, dobra komunikacja, jak również udogodnienia, które można znaleźć jedynie w biurowcach najlepszej klasy. Istotnym aspektem było zapewnienie miejsca dogodnego dla pracowników, z wygodnymi meblami, przytulnym, domowym klimatem i dobrym oświetleniem.

Proces

Nadrzędnym celem Four Suits Technology było znalezienie miejsca, w którym firma mogła się rozwijać i bez przeszkód zatrudniać nowych pracowników. Organizacja planowała trzykrotnie powiększyć swój zespół w przeciągu kilku miesięcy. W dotychczasowej lokalizacji firmie brakowało dedykowanych salek konferencyjnych oraz wydzielonego pomieszczenia dla HR na spotkania.

Four Suits Technology zależało na znalezieniu biura w nowoczesnym budynku, z udogodnieniami, aby zapewnić wysoki komfort oraz przyjazne środowisko pracy dla swoich pracowników.

Ostatecznie firma jako swoją siedzibę wybrała Brain Park, znajdujący się w Krakowie. Przestrzeń spełniła oczekiwania klientów, którzy byli bardzo zaangażowani w cały proces najmu. 

Nowoczesne biuro w Krakowie stało się miejscem, w którym pracownicy chętnie spędzają czas, co z kolei przekłada się na ich wydajność i satysfakcję z pracy.

Zespół

Filip Kościkiewicz - Partner, odpowiedzialny za przygotowanie strategii, harmonogramu, koordynację pracy zespołu oraz negocjacje warunków najmu

Jakub Berenson - Architekt, Project Manager, odpowiedzialny za wszelkie kwestie techniczne

Magda Kozak - Architekt, odpowiedzialna za pracę nad planem biura oraz design

Scroll to Top