Efficient Insurance Solutions

Lokalizacja

Gdańsk, Olivia Business Center, Prime
Budynek B

Branża

Ubezpieczenia

Powierzchnia

1500m2

Zrealizowane usługi:
  • Doradztwo transakcyjne
  • Analiza Stay vs Go
  • Renegocjacje umowy najmu
  • Badania środowiska pracy (workplace)
  • Projekt wnętrz (design)

Klient

Efficient Insurance Solutions od 2008 roku świadczy usługi w zakresie kompleksowej likwidacji szkód i organizacji zapraw urządzeń elektronicznych i pojazdów. Profesjonalny zespół specjalistów oraz wysoka jakość obsługi stawia organizację w czołówce najbardziej doświadczonych firm działających na naszym rynku ubezpieczeniowym.

Cel

Dla Efficient Insurance Solutions biuro to nie tylko wizytówka marki, ale przede wszystkim dobrze zaplanowane miejsce pracy dla swoich pracowników. Firmie zależało na znalezieniu dobrze skomunikowanej lokalizacji biurowca. Bardzo ważna okazała się możliwość rozplanowania całej firmy na jednym piętrze w celu podniesienia jakości komunikacji wszystkich zespołów.

Proces

W procesie relokacji biura dla EIS uczestniczyło 3 naszych pracowników:

  • Katarzyna Stalmach - Starszy Doradca Klienta, odpowiedzialna za przygotowanie harmonogramu, organizację pracy zespołu oraz wszelkie kwestie związane z warunkami komercyjnymi
  • Jakub Berenson - Architekt, Project Manager, odpowiedzialny za wszelkie kwestie techniczne
  • Magdalena Kozak - Architekt, odpowiedzialna za pracę nad planem biura oraz design

Przygotowanie planu relokacji było dla Efficient Insurance Solutions ważnym aspektem ze względu na prowadzony biznes. Z kolei decyzja o relokacji biura należała dla Efficient Insurance Solutions do jednych z ważniejszych decyzji biznesowych firmy. Nie tylko dlatego, że jest to skomplikowany fizyczny proces zmiany siedziby. Jednak decyzja ta miała wpłynąć na wizerunek organizacji, podkreślić jej nowoczesność i kreować trend do zmian.

Cel, który przyświecał każdemu z nas to znalezienie miejsca i stworzenia przyjaznego biura, które na co dzień będzie sprzyjało rozwojowi organizacji. Stąd wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Nowe miejsce EIS miało wspierać rozwój firmy, oddawać ducha jej innowacyjności a przy tych wszystkim być wszechstronnym punktem dla pracowników i gości.

Każda zmiana wymaga odpowiedniego przygotowania i zarządzania. Zatem już od początku na etapie planowania skupiliśmy się na wykonaniu indywidualnych i przemyślanych planów biura, dopasowanych pod kątem każdego zespołu. Największym wyzwaniem w całym procesie okazało się pogodzenie różnorodności funkcjonalnej biura, w naszym centrum zainteresowań znalazła się akustyka oraz zapewnienie pracownikom dostępu do światła i świeżego powietrza.

Nasz zespół poznając kulturę organizacji EIS, metody pracy oraz obowiązujące w firmie zasady mógł przygotować rozwiązania dzięki, którym biuro stało się narzędziem dla pracowników, wspierając i dając poczucie wartości w organizacji. Wszystko po to, aby środowisko pracy pomogło EIS skutecznie realizować cele biznesowe.

Scroll to Top